Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Běžkotoulky

Lvíčata čeká repríza přáteláku se Slováky, trenér Suchopárek predikuje podobné utkání jako v září

Český národní tým do 21 let vyzve v přípravném duelu Slovensko. Výběr trenéra Jana Suchopárka se proti hostiteli mistrovství Evropy 2025 pokusí navázat na zářijové vítězství 2:0 rovněž z přípravy. Lvíčata se zároveň poprvé v historii samostatné reprezentace představí v oficiálním zápase v Hradci Králové. Přímý přenos sledujte od 17:55 exkluzivně na ČT sport Plus.

Je nám líto, video expirovalo.
Sestřih a ohlasy utkání Česko "21" – Slovensko "21"

"Bude to asi podobné utkání jako v září. Oni mají silné mužstvo a myslím, že budou mít ještě větší kvalitu než v září. Tým se jim postupně konsoliduje, je úspěšný a dává branky. Má dynamickou tvář, která je nebezpečná pro všechny soupeře," řekl Suchopárek.

Jednadvacítka porazila v pátek v modelovém přípravném duelu prvoligový Hradec Králové 4:1. "Utkání pro nás bylo přínosné, protože jsme viděli všechny hráče a mohli jsme vidět jejich reakci na různá rozestavení a různé taktické prvky. Chtěli jsme vyhrát a vstřelit branky, to se podařilo," dodal vicemistr Evropy z roku 1996.

Jeho svěřenci mají za sebou nevydařený vstup do kvalifikace o postup na evropský šampionát. V úvodních třech zápasech nedokázali zvítězit a se dvěma body jsou na předposledním místě. Ve skupině I se opět představí až v březnu v domácím souboji s Islandem, na jehož hřišti prohráli 1:2.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články