Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
MČR v 10 tancích

Liverpool si na Vaclíka nepřišel, Sevilla vyhrála 2:1

Další poločas bez inkasovaného gólu. Po Dallasu nenašel recept na Tomáše Vaclíka ani vítěz Ligy mistrů Liverpool. Sevilla zvítězila 2:1. Český reprezentant v přípravném utkání v Bostonu odchytal druhou polovinu duelu a udržel čisté konto, přestože španělský celek hrál v závěru utkání v oslabení.

Tomáš Vaclík v utkání proti Liverpoolu
zdroj: ČTK/AP

Vaclík do utkání nastoupil po přestávce za stavu 1:1 a stejně jako v předchozím přípravném utkání s Dallasem chytal poločas a nedostal gól. Proti Liverpoolu navíc neinkasoval navzdory tomu, že Sevilla hrála od 76. minuty bez obránce Jorise Gnagnona, vyloučeného za ostrý zákrok na Jásira Larúkího.

Sevilla i v oslabení dokázala v 90. minutě rozhodnout o vítězství, ale hlavním tématem po zápase byl Gnagnonův zákrok. "Je příliš brzy, abych řekl, co si o tom myslím a udělal vám titulky. Takže žádné titulky Klopp dvojtečka... Ještě bych chtěl někdy do Španělska na dovolenou," uvedl kouč Liverpoolu Jürgen Klopp se zdviženým ukazováčkem.

Trenér Sevilly Julen Lopetegui po utkání na baseballovém stadiou Fenway Park u soupeře zjišťoval, jestli je Larúkí v pořádku. "Gnagnon věděl, že to byl špatný a ošklivý zákrok a měl strach, jestli soupeře vážně nezranil. Takže nejdůležitější je, že (Larúkí) je v pořádku," prohlásil kouč.

"Prohráli jsme 1:2 a to mě štve. Ale v klubové historii byly důležitější zápasy a doufám, že důležitější utkání přijdou i v budoucnu. Navíc bych byl nerad, aby to vypadalo, že jsme prohráli a já na prvním místě řešil tvrdé zákroky soupeře," přidal Klopp.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy