Následuje
Speciál

Bayern a City uvidí fanoušci v Plzni od 3400 korun

Praha - Vstupenky na zápasy fotbalistů Viktorie Plzně v Lize mistrů se začnou prodávat v neděli. Ceny balíčků na domácí utkání s obhájcem trofeje Bayernem Mnichov, Manchesterem City a CSKA Moskva se pohybují v rozmezí 3400 až 8000 korun. Jako první si budou moci koupit po jednom balíčku držitelé permanentek.

Plzeň slaví branku v síti Mariboru
zdroj: ČTK autor: Eret Petr

Pro permanentkáře začne předprodej v neděli 8. září ve 13 hodin a skončí v úterý večer, ceny se pohybují od 3400 do 6900 korun. Zbývající balíčky za 4200 až 8000 korun půjdou do volného prodeje ve středu a každý fanoušek si bude moci koupit po dvou balíčcích. Přitom předloni Plzeň prodávala vstupenky na LM v balíčcích od 3200 do 4200 korun.

"Vzhledem k počtu držitelů permanentních vstupenek, velkým nárokům UEFA, soupeřů a pochopitelně i vyšší poptávce obchodních partnerů klubu se dá předpokládat volný prodej v maximální výši 1500 balíčků," uvedl mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

"Očekáváme, že veškerou kapacitu stadionu vyprodáme prostřednictvím balíčků a vstupenky na jednotlivé zápasy tak již nebudou později k dispozici," dodal.

Plzeň vstoupí do Ligy mistrů 17. září domácím zápasem s Manchesterem City. Další utkání v Doosan Areně čekají tým trenéra Pavla Vrby 5. listopadu s Bayernem a 10. prosince s CSKA Moskva.

Plzeň čekají v Lize mistrů atraktivní soupeři
Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy