Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
I. kvalifikace na Velkou pardubickou

Krmenčíkovi nevyšel ani přestup do Brugg. Kluby se nedohodly

Přestože se ještě nějaký čas do fotbalového kolotoče kvůli zranění nevrátí, mohl se útočník Plzně Michael Krmenčík dočkat vytouženého přestupu do zahraničí. Pětadvacetiletý střelec, jenž bude do konce sezony mimo hru po operaci kolena, podle serveru iSport.cz odletěl ze soustředění západočeského klubu ve Španělsku do Brugg, kde měl absolvovat zdravotní prohlídku. Oba kluby se ale nakonec nedohodly.

Michael Krmenčík
zdroj: ČTK autor: Kubeš Slavomír

Bruggy měly o Krmenčíka zájem už v létě, kdy údajně nabízely téměř 160 milionů korun, Plzeň ale kvůli účasti v základní skupině Ligy mistrů hráče neuvolnila. Devatenáctinásobný český reprezentant si pak v říjnu vážně poranil koleno, podstoupil operaci a sezona pro něj předčasně skončila.

Belgický celek se však o Krmenčíka ucházel i nyní a útočník dokonce odletěl do Belgie k lékařské prohlídce a jednání o smlouvě, ale z transferu opět sešlo. "Kluby se na přestupu nedohodly," řekl pro iSport mluvčí českého mistra Ondřej Lípa.

Krmenčík je hráčem Plzně od roku 2011, než se ale prosadil do prvního týmu, hostoval v Sokolově, Čáslavi, Vlašimi, Ostravě a Dukle. V minulém ročníku české ligy dal 16 gólů a jako nejlepší střelec pomohl Viktorii k titulu. V tomto ročníku vstřelil na podzim sedm branek.

Zdroj
ČTK, iSport

Hlavní zprávy