Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
BBV po 25 letech

Karanténu si vylepšil party, teď má problém. Neměl jsem správné instrukce, kaje se Jovič

Místo setrvání v karanténě po návratu do Srbska se Luka Jovič rozhodl oslavit narozeniny své přítelkyně a nyní se na něj valí kritika ze všech stran. Útočník Realu Madrid se proto veřejně omluvil. Svůj čin vysvětlil vlastní neznalostí a pochybením některých lidí.

Luka Jovič
zdroj: ČTK/ZUMA/ autor: Jack Abuin

Státní zastupitelství v Bělehradu hodlá vznést proti Jovičovi obvinění za porušení povinné karantény, do níž se musí občané cestující z rizikových zemí, kam patří i Španělsko, povinně uchýlit na 28 dní. Jovičovo chování ostře zkritizovali i přední srbští politici včetně premiérky Any Brnabičové.

"Velmi mě mrzí, že jsem se stal hlavním tématem posledních dnů. Je mi líto, že lidé neustále píšou o mně, a ne o hlavních aktérech boje s touto krizí, kterými jsou doktoři a všichni ve zdravotnictví," napsal Jovič na Instagramu.

Do karantény poslal slavný madridský klub celý fotbalový tým poté, co měl pozitivní test na koronavirus jeden z členů basketbalového mužstva Realu. Španělská liga byla přerušena před týdnem.

"V Madridu jsem měl negativní test na COVID-19. Takže jsem se rozhodl odcestovat do Srbska, abych pomohl našim lidem a byl blíž rodině. Klub mi to dovolil. Když jsem dorazil do Srbska, byl jsem testován znovu negativně. Moc mě mrzí, že někteří lidé neodvedli svou práci profesionálně a nedali mi konkrétní instrukce, jak se mám chovat během své izolace," uvedl Jovič.

Je nám líto, video expirovalo.
Jovičovi hrozí trest

"Ve Španělsku si můžete jít nakoupit do supermarketu nebo do lékárny, což tady v Srbsku nejde. Omlouvám se všem, pokud jsem někomu ublížil nebo někoho vystavil nebezpečí. Doufám, že společně tohle překonáme," dodal bývalý hráč Eintrachtu Frankfurt, Benfiky Lisabon nebo Crvené Zvezdy Bělehrad.

Jovič přestoupil do Realu loni za 60 milionů eur z Frankfurtu, v jehož dresu v předchozí sezoně vstřelil 27 soutěžních gólů. V novém působišti však zatím nenaplňuje vysoká očekávání. Do základní sestavy se dostal jen ve čtyřech ligových zápasech a má na kontě dvě branky.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články