Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Vuelta a Burgos 2020

Kapitánem proti Maltě bude asi Hübschman

Jablonec nad Nisou - Trenér české fotbalové reprezentace František Straka už hráčům oznámil jméno kapitána pro páteční přípravné utkání proti Maltě. Podle všeho se jím stal defenzivní záložník Šachtaru Doněck Tomáš Hübschman. Jeho zástupcem pak bude slávistický stoper Erich Brabec. Týmové vedení však informaci ještě nepotvrdilo. Svěřenci trenéra Straky měli dnes před obědem krátkou procházku v jabloneckém areálu v Břízkách, kde se chystají na zápas s Maltou. Hráči absolvovali lehčí strečink.

Vybraní hráči na dnešním setkání s novináři připustili, že už svého kapitána znají. "Trenér nám to dnes řekl, jen nevím, jestli to můžu prozradit," nechtěl být konkrétní útočník David Lafata. Podobně mluvil i sparťanský bek Roman Hubník. "Trenér nám to už oznámil, nevím, zda to můžu říct," uvedl. "Hübschman, Brabec, tihle dva," reagoval na dotaz, zda se jedná o někoho ze zkušenějších hráčů, jak už v minulých dnech naznačoval kouč Straka.

S týmem už vyrazili na trénink i oba marodi: obránce Michal Kadlec z Leverkusenu, kterého trápí zhmožděný sval, a útočník Lukáš Magera s lehce vyvrtnutým kotníkem z úterního tréninku.

O jejich zdravotním stavu bude jasněji po prohlídce od lékařů až vpodvečer, kdy čeká reprezentanty druhý trénink na jablonecké půdě. Na řadu nejspíš přijdou také individuální pohovory trenéra s jednotlivými hráči. "Už naznačoval, že by si s některými z nás chtěl promluvit," prozradil Hubník.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy