SP horských kol 2024

Juventus pouze remizoval a promarnil šanci vrátit se na druhé místo Serie A

Fotbalisté Juventusu v sedmém kole Serie A pouze remizovali 1:1 s Cagliari. V domácím zápase sice udrželi neporazitelnost v dosavadním průběhu italské ligy, ale už počtvrté v sezoně a zároveň z pěti posledních zápasů hráli nerozhodně a promarnili šanci vrátit se na druhé místo v tabulce. Nyní je turínský celek třetí a na vedoucí Neapol ztrácí šest bodů, od mistrovského Interu Milán na druhé příčce dělí "Starou dámu" bod.

Dušan Vlahovič
zdroj: Reuters autor: Massimo Pinca

Skóre zápasu otevřel z penalty nařízené za ruku v 15. minutě Vlahovič, ale víc už Juventus z herní převahy nevytěžil. Trest přišel dvě minuty před koncem, kdy fauloval Luiz. Z pokutového kopu srovnal Razvan Marin a ukončil ligovou neprůstřelnost Juventusu. Turínský celek pak ještě zápas dohrál bez vyloučeného Conceicaa.