MS hráčů do 18 let 2024 Finsko

Jihlavě vynesl výhru nad Brnem Vaculíkův rychlý gól

Jihlava - Fotbalisté Jihlavy porazili v utkání 14. kola druhé ligy Zbrojovku Brno 1:0. Jediný gól zápasu, který vítěznou Vysočinu vynesl na třetí místo tabulky, dal už ve čtvrté minutě Vaculík, jehož střela zpoza vápna zapadla k levé tyči brněnské branky.

Ilustrační foto

Tápající Brňané, kteří zůstali v tabulce čtrnáctí, si v první půli žádnou gólovou šanci nevytvořili. Jejich akce většinou táhl aktivní Švancara, jenž se v závěru poločasu snažil vysunout Kolouška, ale jeho přihrávka byla příliš rychlá.

I po přestávce měla více ze hry Jihlava a uklidňující druhý gól měl na hlavě Komárek, ale po rohu trefil pouze tyč. V závěru si už domácí hráči vítězství v poklidu ohlídali.

Jihlava - Brno 1:0 (1:0)

Branka: 4. Vaculík. Rozhodčí: Nenadál - Ubias, Košec. ŽK: Komárek, Velický - Koloušek, Pašek, Hromek. Diváci: 2 498.