Ostrava - Jihlava

Jednadvacítka v přípravě vyhrála, v Rakousku zdolala rezervu Salcburku

Salcburk – První přípravné utkání na soustředění v Rakousku skončilo pro českou reprezentaci do 21 let vítězstvím. Svěřenci Jakuba Dovalila porazili druholigový rezervní tým Salcburku FC Liefering 2:0. Minutu před pauzou otevřel skóre Aleš Čermák, v 78. minutě pojistil vedení Michal Krmenčík.

Slavící čeští reprezentanti do 21 let
zdroj: ČTK autor: Šulová Kateřina

Svěřenci trenéra Jakuba Dovalila, kteří se chystají na domácí mistrovství Evropy v příštím roce, ukončili sérii tří porážek. Do hry se dnes dostali oba nováčci v aktuálním výběru: brněnský záložník Jan Sýkora nastoupil na úvodních 57 minut a brankář pražské Slavie Karel Hrubeš odchytal druhý poločas.

Druhý a poslední herní test v Rakousku čeká jednadvacítku v úterý proti Unterhachingu ze třetí německé ligy.

FC Liefering - ČR "21" 0:2 (0:1)

Branky: 44. Čermák, 78. Krmenčík.

Sestava ČR: Pavlenka (46. Hrubeš) - Holeš, Kalas, Jugas, Hybš - Jánoš (57. Malík), Plšek (46. Houska) - Mareš (57. Coufal), Čermák, Sýkora (57. Frýdek) - Krmenčík. Trenér: Dovalil.