Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Sportovní zprávy

Jarolím mění dres v rámci ligy. Z Liberce jde do Bohemians 1905

Liberec – V Liberci se s ním rozhodli neprodloužit smlouvu, Marek Jarolím však na nové angažmá dlouho čekat nemusel. Třicetiletý záložník bude i nadále působit v nejvyšší české soutěži, když ho získali Bohemians 1905. Jarolím, jenž na severu Čech strávil necelý rok, se už zapojil do zimní přípravy pražského celku.

Trenér Liberce Davis Vavruška s Markem Jarolímem
zdroj: ČTK autor: Radek Petrášek

"Na Markovo pokračování v našem klubu nepanoval jednotný názor. Nakonec jsme se ale rozhodli, že náklady spojené s Markovou smlouvou použijeme jinak," uvedl sportovní ředitel Jan Nezmar. Naznačil, že by místo Jarolíma mohla přijít nová posila. "Když to řeknu hodně lidově, tak pouštíme vrabce z hrsti, abychom mohli pomýšlet na holuba na střeše," dodal Nezmar.

Jarolím přišel do Liberce vloni na konci ledna. Za severočeský klub odehrál 16 ligových zápasů, v nichž vstřelil tři branky. Na podzim vinou dlouhodobého zranění zasáhl jen do tří utkání nejvyšší soutěže. Odchovanec Sparty má za sebou angažmá v Mladé Boleslavi, Plzni, Slavii, Jablonci, Teplicích, čínském Chang-čou Greentown a řeckém Iraklisu Soluň. V české lize má na kontě 210 zápasů a 34 gólů.

Po podzimu třináctí Bohemians si od Jarolíma slibují zlepšení ofenzivní části hry. "S vedením Liberce i se samotným hráčem jsme již v podstatě domluveni na podmínkách přestupu, proto se již dnes může Marek plně zapojit do přípravy na jarní část v Bohemce," vysvětlil na internetových stránkách "klokanů" sportovní ředitel Tomáš Požár.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy