Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Srbsko - Kanada

Ibrahimovic kopačky na hřebík zatím nepověsí. S AC Milán prodloužil smlouvu

Na návrat na hřiště si po operaci kolena ještě nějaký čas počká, kariéru ale zatím Zlatan Ibrahimovic ukončit neplánuje. Čtyřicetiletý Švéd o rok prodloužil smlouvu s AC Milán, kterému v minulé sezoně pomohl ukončit jedenáctileté čekání na italský titul.

Zlatan Ibrahimovic z AC Milán se raduje z gólu
zdroj: AP autor: Massimo Paolone

Je nám potěšením oznámit, že jsme podepsali se Zlatanem Ibrahimovicem novou smlouvu do 30. června 2023. Švédský útočník bude i nadále nosit dres s číslem 11," uvedl italský šampion v krátkém prohlášení.

Ibrahimovice minulou sezonu často trápila zranění, přesto zasáhl do 23 ligových utkání a vstřelil osm branek. Jak přiznal po posledním zápase, kvůli zraněnému levému kolenu trpěl v jarní části sezony velkými bolestmi a v podstatě netrénoval. Do utkání mohl nastoupit jen díky práškům a injekcím proti bolesti.

Nakonec se ale Ibrahimovicovi podařilo splnit slib, který dal fanouškům při svém návratu do Milána před dvěma lety. S AC navázal na triumf z roku 2011, Serii A navíc ovládl třikrát také s Interem. Další ligové triumfy přidal s Ajaxem, Barcelonou a Paris St. Germain. Do další sezony ale zasáhne nejdříve po Novém roce, po květnové operaci kolena odhadl klub jeho absenci na sedm až osm měsíců.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články