Následuje
BBV po 25 letech

Hromada se vážně zranil za reprezentaci. Snad Slavia nezmění postoj, doufá

Praha – Velká nepříjemnost potkala Jakuba Hromadu. Slovenský záložník, který od příští sezony posílí fotbalisty Slavie, přišel kvůli zranění o nadcházející evropský šampionát jednadvacítek v Polsku. Jednadvacetiletý středopolař nedohrál páteční přípravné utkání s Liptovským Hrádkem a sobotní vyšetření ukázalo, že má natržený kolenní vaz. Hromada tak doufá, že Pražané si kvůli zranění jeho přestup nerozmyslí.

Jakub Hromada
zdroj: ČTK autor: Paprskář Pavel

"Všechno nasvědčovalo tomu, že to nebude vážné. Myslel jsem si, že to bude natažený postranní vaz. Po magnetické rezonanci se bohužel ukázalo, že vaz je natržený. Je to obrovské zklamání, nemůžu cestovat na Euro. Čeká mě delší pauza, asi dva až tři měsíce. Pracoval jsem dva roky na ME a jeden nešťastný moment to změnil," uvedl Hromada.

Hráč, který strávil uplynulou sezonu na hostování v Plzni, se měl v nejbližší době stát posilou Slavie. "Od chvíle, co jsem se dozvěděl o mé diagnóze, jsem v kontaktu s rodinou, agentem a samozřejmě Slavií. Řeší se to. Věřím, že se nic nezmění na postoji klubu i na budoucnosti mojí kariéry. Je to fakt pro mě obrovské zklamání, ale už to nevrátím. Bohužel takový je fotbalový život," dodal Hromada.

Pozitivní zprávou pro něj může být zpráva předsedy představenstva Slavie Jaroslava Tvrdíka, který na Twitteru napsal, že s Hromadou i přes zranění počítá. Zranění bohužel k vrcholovému fotbalu patří. Na přestupu Jakuba Hromady se nic nemění. Jsme s hráči v dobrém i zlém. Vítej doma, Jakube," vysvětlil Tvrdík.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy