Dohráno MOL Cup

Hattrick Staškové stačil v přípravě proti Maďarsku jen na remízu 3:3

České fotbalistky remizovaly v přípravném utkání na zlínské Letné 3:3 s Maďarskem. Hattrickem se blýskla útočnice Andrea Stašková, svěřenkyně trenéra Karla Rady ale neudržely dvougólové poločasové vedení.

Sestřih a ohlasy utkání Česko - Maďarsko

Češky v úvodu potvrzovaly roli favoritek a po dvou trefách Staškové to vypadalo, že si připíšou třetí vítězství za sebou. V závěru první půle navíc neproměnila Csikiová penaltu.

Z dalšího pokutového kopu ale nastartovala obrat Vágóvá a následně přidala dvě trefy Pusztaiová. V 84. minutě Stašková zachránila domácímu výběru alespoň remízu střelou zpoza vápna.

Český tým čeká další přípravné utkání v úterý, kdy v Brightonu změří síly s mistryněmi Evropy Angličankami.

Česko - Maďarsko 3:3 (2:0)

Branky: 3., 24. a 84. Stašková - 55. a 71. Pusztaiová, 47. Vágóvá z pen.

Sestava Česka: Lukášová (72. Radová) - Šlajsová (46. Sonntagová), Necidová (46. Jelínková), Stárová (79. Martínková), Dlasková - Krejčiříková, Svitková (60. Dubcová), Cahynová - Veselá (60. Mrázová), Stašková, Černá. Trenér: K. Rada.