Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Volejbalový magazín

Gólman Casillas už je po infarktu z nemocnice doma

Bývalý brankář španělské fotbalové reprezentace Iker Casillas byl po infarktu propuštěn z nemocnice. Tam byl sedmatřicetiletý gólman Porta převezen ve středu, kdy jej při tréninku postihla srdeční slabost, a lékaři mu diagnostikovali infarkt. Někdejší dlouholetá opora Realu Madrid poděkovala lékařům v Portu za péči a tisícům lidí za podporu.

Iker Casillas s manželkou
zdroj: ČTK/AP autor: Luis Vieira

"Musím být vděčný, protože jsem měl obrovské štěstí. Chci poděkovat spoustě lidí, díky nim se cítím milovaný," řekl novinářům mistr světa z roku 2010 a trojnásobný vítěz Ligy mistrů s Realem.

Do Porta přišel v roce 2015 a v minulé sezoně mu pomohl k ligovému titulu a Superpoháru. Zatím neví, jestli bude v profesionální kariéře pokračovat. "Musím počkat pár týdnů nebo pár měsíců, vlastně je mi jedno, jak dlouho. Nevím, co se stane v budoucnu, ale to nejdůležitější je, že jsem tady a jsem schopen klidně hovořit," doplnil pětinásobný nejlepší brankář světa.

Za národní tým Casillas nastoupil ve 167 zápasech a je španělským rekordmanem. Vedle světového titulu byl také u španělských triumfů na ME 2008 a 2012.

Je nám líto, video expirovalo.
Casillas po propuštění z nemocnice: Cítím se mnohem lépe
Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy