Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
XVI. všesokolský slet 2018

Gebre Selassie zůstane věrný Brémám. S Werderem prodloužil smlouvu

Dres Brém bude i nadále oblékat Theodor Gebre Selassie. Německý klub o tom bez bližších detailů informoval na svých internetových stránkách, podle serveru kicker.de dvaatřicetiletý český obránce obnovil v létě končící kontrakt o další rok.

Theodor Gebre Selassie
zdroj: ČTK/imago sportfotodienst

Gebre Selassie přišel do Brém v létě 2012 z Liberce, dosud za Werder odehrál 220 bundesligových zápasů a dal 19 gólů. "Theo je už několik let důležitým článkem týmu. Díky svým zkušenostem nám pomáhá nejen na hřišti, ale i v kabině," uvedl manažer klubu Frank Baumann.

Bývalého obránce Jihlavy nebo Slavie, který na jaře ukončil reprezentační kariéru s bilancí 54 zápasů a tři branky, ocenil i trenér Florian Kohfeldt. "Thea si vážím jako hráče i jako člověka. Je to týmový hráč a v probíhající sezoně o tom několikrát přesvědčil. Jsem rád, že jeho budoucnost jsme vyřešili tak brzy," prohlásil.

"Vždycky jsem říkal, že chci ve Werderu pokračovat," řekl Gebre Selassie, který v Brémách působí s krajanem brankářem Jiřím Pavlenkou. "Mám radost, že jsme všechno vyřešili v předstihu, bylo to důležité i pro moji rodinu. Teď doufám, že si s Brémami zahraju v evropských pohárech," dodal.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy