Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
IPPON

Gebre Selassie: Byli jsme jaloví a hráli jsme jen po vápno

Praha - Obránce české fotbalové reprezentace Theodor Gebre Selassie označil včerejší výkon národního týmu v kvalifikačním utkání s Bulharskem při remíze 0:0 za jalový. Mrzelo ho, že se povedlo prosazovat v ofenzivě až v závěru, jinak česká snaha končila u vápna soupeře.

Theo Gebre Selassie
zdroj: ISIFA

Sám prý neměl ideální den. "Dnes jsme byli zkrátka jaloví. Už v poločase nám trenér říkal, že naše hra je k ničemu, protože hrajeme jen po vápno a málo se tlačíme do koncovky a do vápna chodí málo balonů. A stejně to zase trvalo, než se nám to povedlo změnit. Škoda, že se nám dařilo dostat centry do vápna až na konci," hodnotil utkání Gebre Selassie.

"Jsme zklamaní, protože oni měli jen pár věcí po našich zaváhání. Jenže my sice měli převahu, ale takovou jalovou. Ani já dnes neměl svůj den," dodal. Připustil, že nebyl ideální pohyb celého týmu, k čemuž prý mohl přispět i terén, na kterém hráči podkluzovali.

Hru rozhýbal až příchod střídajících hráčů Vladimíra Daridy a Matěje Vydry. "Mohu souhlasit, že oba kluci hru oživili a dostávali jsme se tam lépe. Také přišly šance, jenže zase nám chyběl kousíček, aby z toho byl gól. To je hrozná škoda, protože se na každou šanci hrozně nadřeme," řekl Gebre Selassie k šanci Vydry s Lafatou.

"Lafimu chyběl krok a byl by to gól a vyhráli bychom. Pak bychom mohli říkat, že to nebylo ideální, ale měli bychom sedm bodů. Takhle jich máme pět. Uvidíme, třeba to nakonec bude stačit," věří pravý bek Brém. Domácí ztráty dvou bodů sice lituje, ale nemyslí si, že by šlo o velikou komplikaci. "Samozřejmě nás mrzí, že to nedopadlo tak, jak jsme si přáli. Velká komplikace by to ale byla, kdybychom prohráli. Samozřejmě je to ztráta, ale není to žádná tragédie," dodal.

Je nám líto, video expirovalo.
Ohlasy po zápase Česko - Bulharsko
Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy