Frýdek-Místek selhal proti Znojmu, v přesilovce přišel o dvoubrankový náskok

Fotbalisté Znojma v dohrávce 18. kola Fotbalové národní ligy vybojovali remízu 2:2 na hřišti Frýdku-Místku, přestože od 38. minuty hráli bez vyloučeného Muamera Avdiče. Oba góly přitom dali v oslabení. V druhé dohrávce Varnsdorf doma remizoval bez branek s Vlašimí.

Fotbalová národní liga
zdroj: ČTK

Frýdek-Místek měl utkání skvěle rozehrané. Nejprve se po přímém kopu rozehraném na krátko prosadil střelou z 25 metrů Willwéber a následně proměnil pokutový kop Mozol. Za penaltový faul na Varadiho dostal Avdič druhou žlutou kartu a musel ze hřiště.

Přesilovka ale domácím vůbec nevyšla. Krátce po změně stran se z přímého kopu trefil Štrombach a dvě minuty nato srovnal Vašíček.

Domácí se snažili získat vedení zpět, ale když už v nastavení dostal Varadi míč do branky, sudí gól neuznali.

Ve Varnsdorfu se fanoušci gólu nedočkali. Domácí nevyužili šance po střelách Dordiče a Klobásy, na druhé straně neuspěl z dálky Kadlec.

Varnsdorf na začátku druhé půle přišel o gólmana Samoela, který se zranil v souboji s Hadaščokem. Jeho náhradník Porcal čisté konto bez větších potíží udržel, v největší šanci hostů mířil Fotr vedle.