Následuje
Sportovní zprávy

Fotbalový svaz bude hospodařit s vyrovnaným rozpočtem

Praha - Českomoravský fotbalový svaz bude v tomto roce hospodařit s vyrovnaným rozpočtem, který podobně jako v minulosti nepřekročí 200 milionů korun. Počítá s tím návrh rozpočtu, který by měl na příštím jednání schválit výkonný výbor svazu. Po dnešním jednání svazového vedení to uvedl místopředseda ČMFS Jindřich Rajchl. Podle něj se ušetří na výdajích především díky systémovým změnám ve fungování svazového sekretariátu.

"Finanční ředitel dnes předložil návrh ročního hospodaření svazu i půlročního hospodaření marketingové společnosti STES. Do příště bude po našich námitkách mírně upraven a mělo by dojít k jeho schválení," řekl na tiskové konferenci Rajchl. "Už dnes ale můžeme prohlásit, že hodláme hospodařit s vyrovnaným rozpočtem. Možná bude o deset procent menší než v minulosti, prohlásil.

"Došlo k úsporám, třeba na mzdách se ušetří pět milionů korun," řekl. Do měsíce by měly být známy také výsledky auditu hospodaření minulého vedení svazu, který si zadal výkonný výbor po červnovém zvolení.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy