World Athletics Continental Tour Gold 2024

Fotbalová osmnáctka odstartovala Memoriál Václava Ježka remízou s Bulharskem

Ve Vrchlabí odstartoval pětadvacátý ročník Memoriálu Václava Ježka. Čeští reprezentanti do osmnácti let vstoupili do turnaje remízou 2:2 proti Bulharům. Do vedení domácí reprezentanty poslal v sedmé minutě Filip Firnbacher, Bulhaři ale ještě v prvním poločase stačili vyrovnat. Chybu v rozehrávce českého týmu potrestal ve třicáté třetí minutě Dimitar Stojanov. Bulhaři byli vidět i po změně stran, v padesáté první minutě je poslal do vedení kapitán Martin Minchev. Češi se ale nevzdali a zasypali soupeře střelami. Víc než vyrovnat po chytře zahraném přímém kopu Víta Koláře v padesáté deváté minutě se jim ale nepovedlo. "Nemohu být spokojený. Chtěli jsme vyhrát. Vždy je lepší začít vítězstvím, na které bylo," řekl trenér osmnáctky Luboš Kozel.