Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Dohráno

Fotbalisté po lekci s Dánskem lehce trénovali i s Rosickým

Olomouc - Při dnešním lehkém regeneračním tréninku zapomínali čeští fotbalisté na vysokou kvalifikační prohru 0:3 s Dánskem. Na olomouckém Andrově stadionu, kde utrpěli páteční debakl, nechyběl ani kapitán Tomáš Rosický. Ten kvůli problémům s naraženým stehenním svalem proti Seveřanům naskočil do hry až od 60. minuty a podle mluvčího týmu Jaroslava Koláře zatím není jasné, zda bude připravený na úterní kvalifikační duel v Arménii.

Tomáš Rosický
zdroj: ČTK autor: Kateřina Šulová

"Do zápasu je ještě hodně času. Teď je těžké odhadovat, jak se situace u Tomáše vyvine směrem k úternímu zápasu," řekl Kolář. Hráči z páteční základní sestavy a Rosický se během dnešní uzavřené přípravy věnovali hlavně regeneraci, ostatní členové národního týmu měli ostrý trénink.

V neděli dopoledne si reprezentanti znovu zatrénují za zavřenými dveřmi a pak se autobusem přesunou do Ostravy, odkud odletí do Jerevanu, místa konání úterního duelu.

Český tým má v kvalifikaci po čtyřech zápasech na kontě pět bodů a zatím mu patří čtvrtá pozice ve skupině B. Arménie je o příčku horší, ze tří utkání získala tři body. Češi zápas považují za poslední možnost, jak se udržet v postupové hře. Kouč Michal Bílek po debaklu s Dánskem připustil, že kdyby Češi nevyhráli ani v Arménii, pravděpodobně ve funkci skončí.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy