Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
TCL Gól týdne

Fotbalisté Baníku vyplatí kvůli špatným výkonům 700 tisíc korun

Ostrava - Poslední domácí zápas s Plzní přijde fotbalisty ostravského Baníku draho. Musí totiž vyplatit do klubové pokladny částku o minimální výši 700 tisíc korun jako ušlý zisk za vstupenky z domácího zápasu, na který měli diváci po předchozím slabém výkonu a prohře fotbalistů v Příbrami vstup zdarma. Na utkání se Západočechy dorazilo přes 13 tisíc diváků.

"Je to uzavřeno. Částka byla určena na sedm set tisíc korun a je interní záležitostí klubu, na koho kolik připadne," řekl Tomáš Petera pro oficiální web klubu. Ostrava na jaře tápe a z třetího místa se propadla až na osmou pozici. Trhlinu dostal i plán na postup do pohárové Evropy z domácího poháru, protože první čtvrtfinálový zápas mužstvo na hřišti druholigového Slovácka prohrálo gólem v nastavení 0:1 a v odvetě bude likvidovat těsnou ztrátu.

I když před utkáním v Liberci se v zákulisí spekulovalo, že další prohra by mohla stát místo trenéra Karla Večeřu, po bezbrankové remíze se zatím nic nemění. Petera však vyjádřil nespokojenost s výkonností některých jednotlivců. "Sportovní úsek dostal ode mě tři jména hráčů, se kterými dál nejsem spokojen. Řešení je ale nyní na generálním manažerovi s trenérem," uvedl Petera.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy