Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Sokolský zpravodaj

Fotbalista Fenin po necelém půl roce opět zasáhl do zápasu

Chotěbuz - Martin Fenin po zhruba pěti měsících bez fotbalu opět poznal, co to je nastoupit v mistrovském utkání. V 26. kole druhé německé bundesligy se podílel na remíze jeho Chotěbuze s Fortunou Düsseldorf. 

Martin Fenin
zdroj: ISIFA/EPA

Trenér Rudi Bommer čtyřiadvacetiletého bývalého reprezentanta zařadil mezi náhradníky, ale ještě před poločasovou přestávkou v 39. minutě Fenin nahradil zraněného Dimitara Rangelova. Domácí v druhém poločase neudrželi vedení, Fenin se v úplném závěru zapsal do statistik žlutou kartou.

Martin Fenin: "Udělal jsem všechno pro to, abych zase mohl hrát, a jsem rád, že už to pokročilo tak daleko. Snad to půjde krůček po krůčku dál. Všechno určitě ještě za sebou nemám, ale naučil jsem se spoustu věcí a po té proměně budu, doufám, silnější než dřív."

Fenin z fotbalového dění nadlouho zmizel kvůli léčbě psychických potíží, které vyvrcholily loni v říjnu pádem z okna, následkem čehož se Feninovi vytvořila krevní sraženina na mozku. Někdejší vicemistr světa do 20 let poté přiznal, že trpěl depresemi, které řešil léky na uklidnění.

Po sérii terapií začal Fenin pracovat na návratu na trávník. V závěru února se zapojil do tréninku Chotěbuze a už v minulém kole se objevil na lavičce Energie, tehdy ještě pouze symbolicky jako nehrající náhradník v utkání se svým bývalým klubem Frankfurtem. 

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články