Fiorentina se po remíze udržela v tabulce před Neapolí. Barák nehrál

Fotbalisté Fiorentiny remizovali v předehrávce předposledního kola italské ligy 2:2 s Neapolí a udrželi se před svým soupeřem na osmé pohárové příčce. Na trávník se v dresu domácího týmu nedostal Antonín Barák.

Radost fotbalistů Fiorentiny
zdroj: Reuters

Neapol, která prožívá neúspěšnou sezonu po loňském zisku titulu, ve Florencii vedla od 8. minuty po hlavičce Amira Rrahmaniho. Krátce před přestávkou ale domácí skóre otočili díky trestnému kopu Cristiana Biraghiho a střele k tyči M'Baly Nzoly. Po necelé hodině hry stanovil z dalšího precizně provedeného přímého kopu konečné skóre Chviča Kvaracchelija.

Fiorentina zůstala osmá dva body před Neapolí a drží poslední místo zajišťující postup do Konferenční ligy. Finále této soutěže proti Olympiakosu čeká hráče z Florencie za dva týdny, a pokud ho vyhrají, kvalifikují se do vyšší Evropské ligy. Oproti Neapoli má Barákův tým navíc zápas k dobru.

Italská fotbalová liga – 37. kolo:

Fiorentina – Neapol 2:2 (40. Biraghi, 42. Nzola – 8. Rrahmani, 57. Kvaracchelija).