Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
ME v krasobruslení 2013 Chorvatsko

Vstupenky na Chelsea v Londýně vykoupili fanoušci Slavie ještě v noci

Vstupenky na odvetné utkání fotbalistů Slavie ve čtvrtfinále Evropské ligy na stadionu Chelsea vykoupili fanoušci pražského klubu ještě před oficiálním začátkem prodeje. V pokladnách stadionu v Edenu se měly začít lístky prodávat dnes v devět hodin ráno, ale protože už od pátečního večera u nich stála dlouhá fronta příznivců, klub spustil prodej už v noci.

Fanoušci Slavie
zdroj: ČTK autor: Deml Ondřej

Lístky v předprodeji na zápas v Londýně byly určené pro majitele permanentních vstupenek. "Fanoušci se začali scházet před pokladnami už během odpoledne a před půlnocí bylo na místě několik stovek lidí. Jelikož už v té chvíli bylo jasné, že se vstupenky fanouškům ve frontě vyprodají a chtěli jsme předejít tisícům lidí čekajícím před stadionem na pokladny, rozhodli jsme se fanouškům ve frontě vyjít vstříc a otevřít pokladnu o něco dřív," uvedla Slavia na svém webu.    

Někteří fanoušci za to klub na sociálních sítích kritizovali, jiní dřívější začátek prodeje uvítali. Podle šéfa Slavie Jaroslava Tvrdíka bylo rozhodnutí v takové situaci správné. "Za chybu považuji, že současně nebylo toto rozhodnutí veřejně a transparentně komunikováno, což si v noci nikdo neuvědomil," uvedl Tvrdík na Twitteru.  

Vstupenky na domácí zápas s Chelsea se začnou prodávat v pondělí v poledne na internetu. Možnost získat je budou mít opět jen majitelé permanentek.    

Slavia přivítá slavný anglický klub 11. dubna, odveta v Londýně se bude hrát o týden později.


Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy