Následuje
SP Rakousko

Sparta hlásí vyprodáno. Na domácí zápas s Chelsea bude plno

Praha - Vstupenky na únorový domácí zápas fotbalistů Sparty s Chelsea v Evropské lize už není možné sehnat. Sparťanští příznivci si rozebrali posledních 500 lístků, které šly do volného prodeje. Duel Pražanů s úřadujícím vítězem Ligy mistrů tak 14. února bude sledovat vyprodaný letenský stadion, kapacita na pohárový zápas je 18 873 diváků.

Fronta před zákaznickým centrem Sparty
zdroj: ČTK autor: Stanislav Zbyněk

Vstupenky na utkání tak zmizely za týden. Od minulého pondělí do soboty měli přednostní právo nákupu permanentkáři, dnes od deváté hodiny ranní byla ještě část vstupenek k dispozici ostatním fanouškům. Ti si je rychle rozebrali na pokladně letenského stadionu a na internetu.

Sparta nabízela vstupenky v cenových relacích 950, 1 500, 2 200 a 2 950 korun, permanentkáři měli na jeden ze zakoupených lístků slevu 30-40 procent. Do prodeje pražský klub uvolnil celkem asi 11 500 vstupenek. Na Letnou má také dorazit přibližně 1 900 příznivců Chelsea.

Fanoušci Sparty stále mají šanci kupovat vstupenky na odvetu v Londýně, která je na programu 21. února. Jejich prodej odstartoval v zákaznickém centru letenského stadionu, jeden lístek přijde na 1 000 korun.

Sparta prodala poslední lístky na Chelsea
Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy