Následuje
ODM 2020: Alpské lyžování

Eriksson láká Nedvěda do čtvrté anglické ligy

Londýn - Český fotbalista Pavel Nedvěd by si mohl zahrát ve čtvrté anglické lize. Šestatřicetiletého záložníka chce totiž jeho bývalý trenér z Lazia Řím Sven-Göran Eriksson zlákat do týmu Notts County. Eriksson, který v tomto klubu dělá sportovního ředitele, vedl Nedvěda v Itálii čtyři roky a nyní doufá, že se mu podaří přesvědčit českou hvězdu, aby si rozmyslela konec kariéry. Bývalý reprezentační kapitán v květnu odešel z Juventusu a stále se nerozhodl, zda s fotbalem neskončí úplně.

Švédského kouče přivedl do klubu nový majitel společnost Munto Finance ze Středního východu, který mu dal za úkol dovést tým do pěti let do Premier League. Eriksson proto kromě Nedvěda lanaří ještě další hvězdné posily. Podle listu Daily Mail chce přemluvit k návratu Portugalce Luíse Figa a rád by přivedl i záložníka Patricka Vieiru z Interu Milán a stopera Portsmouthu Sola Campbella.

Erikssonovi se už navíc podařilo jednu posilu slavného jména získat. V pátek se klubu na pět let upsal dvaadvacetiletý syn bývalého brankáře Manchesteru United Petera Schmeichela Kasper, který už pod vedením bývalého trenéra anglické reprezentace chytal v Manchesteru City.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy