Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Za oponou Valašské rally

Drogový skandál fotbalisty Bednáře začala vyšetřovat policie

Birmingham (Británie) - Policie začala prošetřovat případ českého fotbalisty Romana Bednáře, jenž si podle britského nedělníku kupoval od dealera drogy. Šestadvacetiletého útočníka už v neděli až do vyšetření případu suspendoval jeho zaměstnavatel West Bromwich Albion, jenž shodou okolností několik hodin poté sestoupil z Premier League. Bulvární list News of the World v neděli otiskl fotografie, z nichž podle něj vyplývá, že si Bednář obstarával drogy. Dealerovi měl předchozí víkend zaplatit 400 liber za kokain a dalších 20 za marihuanu.

Roman Bednář
zdroj: ČT24 autor: ČT24

"Jsme informováni o obsahu a tvrzeních obsažených v novinovém článku a budeme se jimi zabývat," citoval deník Birmingham Mail mluvčího policie hrabství West Midlands.

Straka už s Bednářem nepočítá

Bednář pro News of the World popřel, že by drogy obstarával pro sebe. V neděli večer se v oficiálním prohlášení omluvil za negativní publicitu, kterou svému klubu způsobil. 

Ačkoli Albion nechce do vyřešení skandálu Bednářův případ komentovat, fotbalová budoucnost vysokého útočníka je podle nedělního vyjádření jeho agenta značně nejistá. S bývalým mladoboleslavským hráčem už přestal počítat i nový trenér národního týmu František Straka, jenž chtěl dát trojnásobnému reprezentantovi šanci v červnovém přípravném utkání s Maltou.

Zdroj
ČT24, ČTK

Hlavní zprávy