Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Branky, body, vteřiny

Do týdne budeme zdraví, vzkázal Maldini. Koronavirem se nakazil i jeho syn Daniel

Paolo Maldini vzkázal fanouškům, že se cítí dobře a očekává, že se do týdne zbaví nákazy koronavirem. Jedenapadesátiletý sportovní ředitel AC Milán měl v závěru minulého týdne pozitivní test na COVID-19 stejně jako jeho osmnáctiletý syn Daniel. 

Paolo Maldini
zdroj: ČTK

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří projevili lásku a starost o zdraví mé a mého syna. Je nám dobře, měli bychom být schopni se viru zbavit do týdne," uvedl ve vzkazu fanouškům Maldini, jenž poděkoval i všem lékařům, zdravotníkům a policistům, kteří jsou v boji proti koronaviru v první linii.

"Díky vám jsme hrdí, že jsme Italové," řekl jeden z nejlepších obránců historie. AC Milán informoval o onemocnění svého nejslavnějšího hráče v sobotu. Maldini hrál za klub 25 sezon, během nichž získal stejný počet trofejí - mimo jiné sedmkrát vybojoval ligový titul a pětkrát vyhrál Ligu mistrů.

V italské reprezentaci nastoupil ke 126 zápasům. Jeho syn působí převážně v mládežnickém týmu, ale v únoru si už odbyl ligový debut za A mužstvo. Za Milán hrál také zesnulý Paolův otec Cesare. Koronavirem se v Itálii nakazilo i trio hráčů Juventusu Paolo Dybala, Daniele Rugani a Blaise Matuidi. V Itálii nemoci podlehlo přes 6000 lidí. 

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy