Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Dohráno Plus

Do Plzně přichází další hráč, na tři roky se upsal útočník Poznar

Plzeň - Změny v kádru Plzně pokračují příchodem útočníka Tomáše Poznara. Sedmadvacetiletý hráč, který hájil barvy Zlína, podepsal s klubem smlouvu na tři roky. Plzeň kromě nespecifikovaného finančního obnosu posílá na Moravu také záložníka Davida Štípka, jehož hostování se změnilo v přestup.

Tomáš Poznar
zdroj: ČTK autor: Glück Dalibor

"Jsme rádi, že se nám podařilo posílit kádr o hráče, který prokázal své kvality. Jsme přesvědčeni, že nám pomůže jak v domácích soutěžích, tak i zápasech Evropské ligy," uvedl generální manažer Viktorie Adolf Šádek. O Poznara byl mezi českými kluby značný zájem a v posledních dnech se zdálo, že k jeho získání má blíže Liberec. Nakonec se ale Zlín dohodl s Plzní a vytáhlý hráč se stal už pátým útočníkem v kádru obhájce ligového titulu.

Jeho angažování by tak mohlo znamenat odchod jednoho z ofenzivních hráčů Viktorie, nejčastěji se spekuluje o Janu Holendovi. Poznar byl v minulé sezoně se sedmi brankami spolu se Štěpánem Korešem nejlepším ligovým střelcem Zlína. V nejvyšší soutěži má na kontě 33 zápasů a devět vstřelených branek. Tu poslední dal shodou okolností právě Plzni v duelu 4. kola, který "Ševci" nečekaně vyhráli na západě Čech 2:0.

Poznar se stal třetí posilou Viktorie během necelého týdne. Aktuálně čtvrtý tým tabulky minulou středu angažoval záložníky Martina Zemana a albánského reprezentanta Ergyse Kaceho.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy