Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Extraliga stolních tenistů: Havlíčkův Brod – Cheb

Divoká Indonésie. Krmenčík si s protihráčem vyměnil plivnutí, poté dostal facku a navrch i pěstí

Michael Krmenčík z Persije Jakarta v utkání indonéské ligy plivl do obličeje kapitánovi Bornea a dostal žlutou kartu. Obránce Diego Michiels, který na českého útočníka plivl jako první, ho udeřil do tváře a byl vyloučen.

Michael Krmenčík
zdroj: ČTK autor: Vít Šimánek

Michiels podle videa na sociálních sítích nejprve plivl Krmenčíkovi zezadu na krk. Bývalý hráč Plzně nebo pražské Slavie nesportovní gesto oplatil a protivníka trefil do obličeje, načež od něj dostal facku a upadl na trávník.

Hlavní rozhodčí po konzultaci s asistentem v 80. minutě udělil Krmenčíkovi žlutou kartu a zadákovi Bornea dal červenou. Rozzuřený Michiels se vrhl na Krmenčíka a srazil ho pěstí k zemi. Devětadvacetiletý český útočník byl vzápětí vystřídán.

Persija zvítězila i díky Krmenčíkově asistenci 1:0 a v neúplné tabulce je na třetím místě. Za domácí tým nastoupil také obránce Ondřej Kúdela.

Indonéská soutěž znovu začala po dvou měsících od tragédie v Malangu, kde při tlačenici po ligovém duelu Arema – Persebaya Surabaya zemřelo 135 lidí. Zatím se hraje na prázdných stadionech bez diváků.

Po zápase v Malangu vběhli na trávník fanoušci domácího týmu a policie proti nim zakročila. Podle závěrů vyšetřovací komise mohlo za neštěstí především použití slzného plynu, které přitom zakazuje FIFA. Komise uvedla, že policisté o tomto zákazu nevěděli. Obviněno bylo šest lidí včetně policistů a pořadatelů.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články