Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv D: Rodina na žíněnce

Další změny u lvíčat, dodatečnou pozvánku dostali Linhart s Hrubým

Praha - Další dvě změny v nominaci musel udělat trenér fotbalové reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička. Ze zdravotních důvodů na sraz před přípravnými utkáními se Slovenskem a v Polsku nemohli dorazit liberecký Petr Ševčík a olomoucký Tomáš Chorý, které nahradí Robert Hrubý z Ostravy a Zdeněk Linhart z Příbrami.

Robert Hrubý
zdroj: ČTK autor: Stanislav Kolařík

Lavička pozměnil kádr už v minulém týdnu. Nejprve dodatečně povolal Filipa Kašu z Žiliny, olomouckého Chorého a Dominika Maška z Bohemians 1905.

V neděli se pak kvůli zranění omluvili sparťané Lukáš Juliš a Matěj Pulkrab a kouč místo nich nominoval Ševčíka a jabloneckého Ondřeje Mihálika.

Jenže zdravotní problémy mají i záložník Ševčík a útočník Chorý, takže se do týmu místo nich dodatečně dostali Hrubý a Linhart.

Dvaadvacetiletý středopolař Hrubý má na kontě v dresu jednadvacítky šest utkání a dva vstřelené góly. O rok starší Linhart odehrál za "Lvíčata" také šest duelů.

Jednadvacítka se chystá na červnové mistrovství Evropy v Polsku. V pátek ji čeká přípravné utkání se Slovenskem v Karviné a příští pondělí se představí v Polsku.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy