Golf Time

Další zklamání během pár dnů. Liverpool vypadl z Anglického poháru

Ve čtvrtek v lize poprvé v sezoně prohráli, v pondělí přišlo pro fotbalisty Liverpoolu další zklamání. Reds padli ve 3. kole Anglického poháru na půdě Wolverhamptonu 1:2 a v soutěži končí.

Rozmrzelý záložník Liverpoolu James Milner
zdroj: ČTK/AP

Trenér Jürgen Klopp poslal do utkání výrazně obměněnou sestavu. Jen na lavičku usedli například Salah, Mané nebo Firmino, kteří ve čtvrtek byli u liverpoolské porážky v ligovém šlágru s Manchesterem City. Další hráči obvyklého základu dostali volno.

Devátý celek ligové tabulky toho poprvé dokázal využít v závěru prvního poločasu, kdy Jiménez zakončil sólo od půlicí čáry. V 52. minutě vyrovnal střelou z hranice šestnáctky Origi, ale pak se z ještě větší dálky trefil i domácí Neves. Shaqiriho střelu z přímého kopu zastavila tyč a Wolves už výhru udrželi.