Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Švýcarsko - Česko

Coufal podle The Athletic podepsal ve West Hamu novou tříletou smlouvu

Služeb Vladimíra Coufala si ve West Hamu zjevně velmi cení. Už po ročním působení v anglickém celku si podle The Athletic vysloužil devětadvacetiletý obránce nový tříletý kontrakt s opcí na další rok.

Vladimír Coufal slaví se spoluhráči
zdroj: ČTK/PA autor: Molly Darlington

Coufal přestoupil do West Hamu přesně před rokem z pražské Slavie za šest milionů eur (tehdy zhruba 162,5 milionu korun). United se v té době upsal do roku 2023 s dvouletou opcí.

"Před rokem se mi splnil sen. Máme za sebou jako klub skvělou sezonu. Jednou Kladivář, navždycky Kladivář," napsal dnes Coufal na Twitteru k ročnímu výročí přestupu do klubu, s nímž obsadil šesté místo v Premier League a postupil do Evropské ligy.

Coufal se po příchodu do West Hamu zařadil k oporám týmu a společně s krajanem a bývalým spoluhráčem ze Slavie Tomášem Součkem patří k velkým oblíbencům fanoušků. Za United odehrál zatím 43 soutěžních zápasů, branky se ještě nedočkal.

Čtyřiadvacetinásobný český reprezentant má aktuálně zdravotní problémy, kvůli nimž nehrál ve čtvrtek v Evropské lize proti Rapidu Vídeň. Nejistý je také jeho start v nedělním ligovém duelu proti Brentfordu.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články