Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Studio fotbal - Dohráno Plus

City podle Manciniho na triumf v Lize mistrů ještě nemá

Londýn - Fotbaloví milionáři z Manchesteru City mohou podle trenéra Roberta Manciniho zapomenout na triumf v letošní Lize mistrů. Italský kouč prohlásil, že na úspěch v prestižní soutěži ještě nejsou připraveni.

Roberto Mancini
zdroj: isifa/EPA autor: JONATHAN BRADY

"Nemyslím, že na to máme. Kdybychom tvrdili opak, nebyli bychom upřímní," prohlásil Mancini. "V Lize mistrů se sice můžou stát neuvěřitelné věci, ale stejně jako loni máme velmi těžkou skupinu. Když vyhrajeme tři zbývající zápasy - super. Cesta je ale pořád ještě dlouhá," dodal italský kouč.

"Například Chelsea se snažila soutěž vyhrát deset let, během kterých byla jedním z nejlepších klubů světa, ale uspěla až letos, kdy si to nezasloužila. My máme dobrý tým, ale na Ligu mistrů to zatím nestačí," prohlásil Mancini.

City po dosavadních třech zápasech v Lize mistrů patří ve skupině D s jedním bodem poslední místo. Na první Borussii Dortmund jich City ztrácí šest, na druhý Real Madrid pět a na třetí Ajax dva. Právě proti nizozemskému mistrovi bude Manciniho tým v úterý usilovat o udržení nadějí na postup do vyřazovací části.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy