Následuje
MS 2020 Itálie

Chelsea ztratila po Čechově minele. Byl to laciný gól, říká

Londýn - Chelsea tak tak vydřela remízu proti West Bromwichi, na konečný výsledek 2:2 dřela až do nastavení. Svůj podíl na bodové ztrátě nese především Petr Čech, který si bude vyčítat druhý gól z 68. minuty - tehdy mu míč po střele Stéphana Sessegnona prošel pod tělem až do branky. "Díky mému přispění jsme soupeři umožnili jít do vedení. Udělal jsem chybu, zasekla se mi noha do díry a nestačil jsem pořádně zareagovat. Byl to laciný gól," uvedl Čech.

Petr Čech
zdroj: ČTK/APA/Eibner

Chelsea otevřela v závěru prvního poločasu skóre zásluhou Samuela Eto'a, ale West Bromwich skóre otočil a favoritovi zajistil výhru až v šesté minutě nastavení z penalty Eden Hazard. Pokutový kop zařídil Ramires, jehož kontakt se Stevenem Reidem posoudil rozhodčí jako faul, i když brazilský fotbalista do protihráče spíše naběhl a hosté se kvůli verdiktu hodně zlobili.

"Bod je lepší než nic, ale to nic nemění na tom, že jsme tenhle zápas měli vyhrát a využít výhodu domácího prostředí. Jde o zbytečnou ztrátu, ale soupeř předvedl solidní výkon. Jim se proti silnějším týmům daří. Vyhráli na Manchesteru United, remizovali s Arsenalem, teď s námi," řekl Čech. Chelsea klesla z druhého na čtvrté místo a její ztráta na vedoucí Arsenal může dnes narůst na sedm bodů.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy