Video nelze z licenčních důvodů přehrát
Následuje
Pohár mládeže FAČR 2025

Češi se v přípravě utkají s exotickým soupeřem, do Hradce přijede Saúdská Arábie

Česká reprezentace se střetne 8. září v přípravném utkání s týmem Saúdské Arábie. Zápas se odehraje v Malšovické aréně v Hradci Králové. Čas výkopu ještě asociace upřesní.

Reprezentanti Saúdské Arábie
zdroj: Reuters

Hlavní náplní zářijového srazu bude pokračování kvalifikace o postup na mistrovství světa. Národní tým se v pátek 5. září představí na hřišti Černé Hory, zápas hostí Gradski Stadion v Podgorici se začátkem ve 20:45.

Následující utkání se Saúdskou Arábií bude pro svěřence trenéra Ivana Haška prověrkou na další soutěžní zápasy. Nabídne srovnání se soupeřem z mimoevropského prostředí.

Video nelze z licenčních důvodů přehrát
Sestřih utkání Chorvatsko – Česko

"Utkání se Saúdskou Arábií nám přinese možnost konfrontace s odlišným stylem hry. Jedná se o ambiciózní mužstvo, které dokázalo na posledním mistrovství světa porazit Argentinu," řekl Hašek.

Další informace včetně přesného času výkopu a detaily o vstupenkách zveřejní FAČR později.

Český tým po třech úvodních výhrách utrpěl v červnovém utkání kvalifikace debakl 1:5 v Chorvatsku. Výrazně si tak zkomplikoval boj o přímý postup na šampionát, kam projde jen nejlepší tým tabulky.

Zdroj
ČT sport, ČTK

Hlavní zprávy

Nejčtenější články