Absa Cape Epic

Bývalý reprezentant Šírl nezvládl emoce. V divizi udeřil sudího pěstí a vyhrožoval mu

Divizní duel mezi Zbuzanami a Vysokým Mýtem byl předčasně ukončen už po šestatřiceti minutách. Důvodem byl fyzický útok bývalého reprezentanta Radka Šírla na hlavního rozhodčího, kterého za stavu 0:1 udeřil pěstí. Šestatřicetiletému domácímu hráči nyní hrozí tvrdý trest.

Radek Šírl
zdroj: Getty Images

V 36. minutě dostal Šírl červenou kartu za napadení soupeře, do kterého v přerušené hře nejprve vrazil rukama a ležícího hráče poté ještě nakopl. Po vyloučení strčil do asistenta rozhodčího a hlavního zezadu udeřil pěstí do hlavy, až upadl na zem.

Podle zápisu o utkání se Šírl neuklidnil ani poté a při odchodu ze hřiště sudímu ještě vyhrožoval. "Já si na tebe počkám, já ti ji napálím opravdu, ať máš důvod to ukončit," citoval ho v zápisu hlavní rozhodčí Matěj Cichra.

Za Zbuzany v divizi C hrají i další bývalí prvoligoví fotbalisté Radek Dosoudil, Mario Lička nebo Marek Kincl. Po 11 kolech patřilo středočeskému nováčkovi v tabulce páté místo.