Hospitalizován v nemocnici byl bývalý nizozemský fotbalový reprezentant Marc Overmars poté, co jej postihla lehká mrtvice. Potvrdil to klub Royal Antverpy, kde devětačtyřicetiletý bronzový medailista z evropských šampionátů v letech 2000 a 2004 od jara působí v roli sportovního ředitele.
"Minulou noc se mu udělalo špatně a byl přijat do nemocnice kvůli lehké mrtvici. Daří se mu dobře, ale bude muset na nějaký čas zvolnit," uvedl klub.
Bývalý hráč Barcelony, Arsenalu a Ajaxu v únoru musel skončit ve funkci sportovního ředitele slavného amsterdamského klubu kvůli nevhodným zprávám, které posílal kolegyním. Krátce nato získal stejnou práci v Antverpách.

