Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Evropská liga UEFA

Brankáři ztrpkla gólová oslava, odnesli ho na nosítkách

Sao Paulo – Nesmírnou radost ve vteřině vystřídaly slzy smutku. Brazilský fotbalový brankář Saulo Araújo Fontes se zranil při oslavě vstřeleného gólu a nejméně půl roku se do branky nevrátí. Jednadvacetiletý gólman Recife si přetrhl zkřížené vazy v koleni a musí na operaci. Tým navíc už v té chvíli využil všechna střídání a Saula musel v brance na poslední minuty zastoupit útočník.

Saulo zaplatil za radost po gólu, kterým v nastavení pondělního zápasu ligy státu Pernambucano s Vitórií rozhodl o vítězství 2:1. Po přesné trefě běžel za branku slavit s fanoušky, ale otočil si koleno a musel být odnesen na nosítkách. Ironií osudu je, že Saulo do zápasu nastoupil jen kvůli zranění jedničky Magraa. "Včera jsem byl tak šťastný a dneska jsem zase hrozně smutný. Ale dostanu se z toho," prohlásil brankář.

Saulo není jediným fotbalistou, který se v poslední době kuriózně zranil. Záložníka Rafaela z týmu Esporte Club Bahia při pokusu o hlavičku kopli dva protihráči do hlavy, za což rozhodčí nařídil penaltu. Záložník ji proměnil, a když se běžel radovat s diváky, přeskočil reklamní panel a zřítil se ze schodů, kterých si v euforii nevšimnul.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy