Touchdown

Bohemians v závěru posílil herec Trojan, přesto prohráli

Praha – Fotbalisté pražské Bohemians 1905 prohráli v posledním zápasu letošní druhé ligy s Ústím nad Labem 0:1. Protože si ale postup do nejvyšší soutěže zajistili již dříve, nic jim nebránilo i po porážce bujaře slavit. V závěrečném zápasu druhé ligy se na posledních sedm minut na hřiště vydal v barvách Bohemians také herec Ivan Trojan, ani on ale nepomohl srovnat skóre.

Jako první se přitom v utkání rozvlnila ústecká síť, rozhodčí ale Hartigovu střelu neuznal kvůli ofsajdu. Jediný regulérní gól utkání tak vstřelil Richard Veverka ve 30. minutě.

"Když jsem měl jít na hřiště a diváci skandovali moje jméno, tak jsem byl dojatej a chtělo se mi plakat. Samozřejmě to byl můj sen a byl to i sen Bohemky a je to i velkej příběh Bomemky a já jsem rád, že jsem jeho součástí," komentoval zápas 44letý herec.