Bohemians 1905 dali první gól, Bohemians ze Střížkova stále bez bodu, vyhrála Boleslav i Liberec

Olomouc - První letošní ligová trefa fotbalistů Bohemians 1905 má cenu jednoho bodu. "Klokani" ho dnes získali po remíze 1:1 v Olomouci, o což se tečovanou střelou zasloužil Jan Štohanzl. Bohemians ze Střížkova jsou stále bez bodu. V dnešním zápase podlehli 1:3 Teplicím, i když v utkání vedli díky brance Kincla. Týž hráč ale zároveň nešťastnou tečí daroval Teplickým vítěznou branku, o dvě zbývající se postarali Mareš a Verbíř. Bohemians hráli od 33. minuty bez vyloučeného stopera Obermajera. Mladá Boleslav porazila Příbram 2:0 a vrátila se do čela tabulky. Domácí poslal do vedení Kulič, pojistku přidal minutu před koncem Jan Rajnoch. Pár sekund předtím obdržel červenou kartu hostující Jakub Štochl. Liberec zvítězil v Plzni díky dvěma gólům Čoriče a jednomu Blažka 2:3. Více informací získáte na serveru fotbalzivě.cz. Pondělní dohrávku mezi Jabloncem a Ostravou můžete sledovat na programu ČT2 a rovněž na webu ČT24 od 17:15.