MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko

Bilbao našlo po 14 zápasech přemožitele, podlehlo rozjeté Valencii

Každá série jednou končí. Třetí tým španělské fotbalové ligy Bilbao v 21. kole podlehlo 0:1 domácí Valencii a prohrálo po 14 soutěžních zápasech. Jediný gól utkání vstřelil v 61. minutě útočník Duro, s devíti brankami nejlepší střelec týmu.

zdroj: Reuters

Celek Las Palmas zvítězil 2:0 na hřišti Vallecana. Nováček soutěže se ujal vedení v 35. minutě, kdy nepřesnou rozehrávku brankáře Dimitrievského potrestal Moleiro. Pojistku přidal v 83. minutě Muňoz krátce poté, co byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí García. Klub z Kanárských ostrovů zdolal Vallecano po osmi vzájemných zápasech ve všech soutěžích.

O výhře Realu Sociedad 1:0 ve Vigu rozhodl bývalý dlouholetý hráč Celty Méndez. Baskové uspěli v lize po čtyřech zápasech.

Výsledky 21. kola španělské fotbalové ligy

Vallecano – Las Palmas 0:2 (35. Moleiro, 83. Muňoz), Villarreal – Mallorca 1:1 (45.+1 Sörloth – 90.+1 Llabres), Valencie – Bilbao 1:0 (61. Duro), Celta Vigo – San Sebastian 0:1 (11. Méndez).