Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Touchdown

Bičík bude dál hráčem Sparty. Přesvědčil ho Koubkův odchod

Praha – David Bičík zůstává ve Spartě. Setrvat na Letné se fotbalový brankář rozhodl po nedávném odchodu Tomáše Koubka do Rennes a pohovoru s trenérem Andreou Stramaccionim.

David Bičík
zdroj: ČTK autor: Michal Kamaryt

Bičík začal sezonu jako trojka za dvojicí Koubek, Martin Dúbravka. "Samozřejmě jsem se kluky snažil maximálně podporovat, ale osobně mě má pozice neuspokojovala," prohlásil brankář, o kterého údajně usiloval Liberec.

"Měl jsem sice několik nabídek z ligy, ale po Koubasově odchodu jsem mluvil s hlavním trenérem i panem Kotalíkem, kteří mě ujistili, že o mé služby stojí i nadále. To mě přesvědčilo, že tady má smysl zůstávat," dodal Bičík, který ve Spartě poprvé působil v letech 1998 až 2008.

Na Letnou se poté vrátil v roce 2014 po angažmá ve Slovanu Bratislava, Liberci nebo Turecku. Na kontě má dva ligové tituly, se Spartou (2005) a s Libercem (2012).

Sparta má momentálně vedle Bičíka do branky k dispozici ještě Dúbravku a Vojtěcha Vorla. "Po odchodu Tomáše Koubka do Rennes je situace mezi brankáři jasná a i přes četné mediální spekulace teď o příchodu žádného dalšího brankáře nejednáme," reagoval Kotalík k informacím o možných příchodech Ondřeje Koláře z Liberce nebo Milana Heči ze Slovácka.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy