Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Archiv Z 2000: Česko - Nizozemsko

Beckham by se chtěl po zranění vrátit již příští týden

Carson (USA) - Anglický fotbalista David Beckham by se rád vrátil po dlouhodobém zranění na hřiště již příští týden. Přestože mu lékaři předpovídali návrat po operaci achillovky až na říjen, slavný záložník chce být na lavičce Los Angeles Galaxy již pro zápas zámořské ligy MLS s Columbusem 11. září.

Beckham se zranil v březnu, kdy hostoval v AC Milán. Přišel tím o účast na mistrovství světa v Jihoafrické republice. "Snad se dostanu na hřiště na 15 nebo 20 minut. Vždycky jsem říkal, že bych chtěl být v pořádku dřív než v říjnu," sdělil Beckham na klubových stránkách.

Pětatřicetiletý fotbalista začal s týmem trénovat na počátku srpna. "Jsou dobré dny i ty horší. Budím se občas s bolavým tělem, ale musím to podstoupit, pokud chci být fyzicky připraven na zápasy. Je to těžké, když nehraju zápasy, snažím se aspoň v posilovně dostat zpět sílu do nohy," popsal své poslední týdny Beckham, jenž nicméně přiznal, že stále nemůže s nohou provádět některé pohyby.

Bývalý anglický reprezentant, s jehož službami už kouč národního týmu Fabio Capello nepočítá, ale rozhodně nemyslí na fotbalový důchod. Zároveň přiznal, že když nemohl hrát během rekonvalescence fotbal, býval často doma nevrlý. "Myslím, že to bylo možná ještě horší pro mou ženu. Pořád jsem byl doma a nemohl trénovat ani hrát," dodal.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy