Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Rugby: finále 1. ligy

Baroše čeká operace zkříženého vazu, sezona pro něj skončila

Praha – Bývalý fotbalový reprezentant Milan Baroš si v nedělním zápase turecké ligy přetrhl přední zkřížený vaz v levém koleně, poškodil si i postranní vaz a čeká ho operace. Dvaatřicetiletý útočník tureckého Antalyasporu tak po vyšetření u ortopeda Jiřího Váchala může na zbytek sezony zapomenout. "Potvrdilo se poranění předního zkříženého vazu. O dalším postupu se rozhodne, až koleno splaskne. Milana čeká 27. prosince další vyšetření, ale bere to v klidu. Rozhodně kariéru nekončí," řekl Barošův agent Pavel Paska pro iSport.cz.

Milan Baroš
zdroj: ČTK

Druhý nejlepší střelec v historii národního týmu se zranil v nedělním ligovém utkání proti Genclerbirligi. Na trávník vyběhl v úvodu druhé půle za stavu 0:2, ale už po třech minutách musel střídat.

Vyšetření dnes dopoledne absolvoval u ortopeda Jiřího Váchala. Operaci by měl během nejbližších týdnů podstoupit buď v Praze, nebo v německém Augsburgu. Po ní si nejméně půl roku nezahraje.

Do Turecka se Baroš vrátil letos v létě po jarním angažmá v Baníku Ostrava. Smlouvu má v Antalyasporu do konce této sezony. Předtím strávil čtyři roky v Galatasarayi Istanbul.

Je nám líto, video expirovalo.
Poraněné koleno vyřadí Baroše ze hry na několik měsíců
Zdroj
ČTK, ČT sport

Hlavní zprávy