Istanbul - Útočník Milan Baroš se vrátil do sestavy Galatasaraye po trestu za žluté karty, ale hned si zadělal na další disciplinární postih. Český reprezentant sice odehrál celých devadesát minut istanbulského derby s ligovým lídrem Fenerbahce, které jeho tým prohrál 1:2, po utkání ale dostal za protesty od rozhodčího červenou kartu.
Baroše tak poté, co musel minulý zápas vynechat kvůli žlutým kartám, možná čeká další vynucená pauza. Před týdnem měl navíc na tréninku rozmíšku s trenérem Gheorghe Hagim.
Domácí Galatasaray se ujal vedení po Kazimově brance, Fenerbahce ale v 76. minutě díky Semihu Sentürkovi vyrovnalo a obrat dokonal tři minuty před koncem Alex. Baroš dostal v normální hrací době žlutou kartu za odkopnutí míče po odpískání.

