Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
Slovensko - Česko

Baroš je volný, s Galatasaray rozvázal smlouvu

Istanbul - Návrat fotbalisty Milana Baroše do Ostravy se výrazně přiblížil. Bývalý reprezentační útočník se dnes dohodl na předčasném rozvázání smlouvy v tureckém klubu Galatasaray Istanbul, kde mu měl původní kontrakt vypršet po konci sezony. Baroš je tak nyní volným hráčem a jeho možnému příchodu do Baníku už nic nebrání. V úvahu ale může ještě připadat Rusko či některá z exotických destinací jako Saúdská Arábie nebo Katar.

Milan Baroš v dresu Baníku
zdroj: ČTK autor: Sznapka Petr

"Byl to velmi dlouhý proces, než obě strany dospěly k tomuto nejlepšímu řešení stávající situace," uvedl na hráčově webu agent Pavel Paska ze společnosti ISM, který Baroše manažersky zastupuje. "Teprve od tohoto okamžiku můžeme řešit s Milanem jeho další fotbalovou budoucnost," dodal Paska.

Jednatřicetiletý útočník je s Baníkem několik dní domluven na tom, že pokud nedostane nějakou lukrativní nabídku ze zahraničí, odehraje jaro na Bazalech. Nemůže už zamířit do západoevropských lig, ve kterých vypršelo přestupní období na konci ledna.

Je nám líto, video expirovalo.
Baroš ukončil smlouvu v Galatasarayi

Baroš považuje Baník, kde nakoukl do velkého fotbalu, za srdcovou záležitost a přáním znovu si zahrát na Bazalech se nijak netají. Pokud by do Ostravy skutečně zamířil, vrátil by se do české ligy po více než jedenácti letech.

Bronzový medailista z Eura v roce 2004 a jeho nejlepší střelec před odchodem do Liverpoolu v roce 2002 odehrál za Baník 76 zápasů a dal v nich 23 branek. Poté působil také v Aston Ville, Lyonu, Portsmouthu a naposledy v Galatasarayi, který s ním ale přestal počítat.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy