Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
BBV po 25 letech

Barák s Janktem Udine k úspěchu nedovedli. Fiorentina byla silnější

Ani práce Antonína Baráka a Jakuba Jankta nepomohla italskému Udine k úspěchu v duelu s Fiorentinou. V dohrávaném duelu 27. kola, který byl odložen kvůli smrti kapitána Fiorentiny Davide Astoriho, prohrálo Udine 0:2. Barák odehrál utkání celé, Jankto přišel na hřiště po přestávce.

Utkání Udine - Fiorentina
zdroj: ČTK/AP autor: Stefano Lancia

Zápas se měl původně hrát 4. března, ale kvůli tragickému náhlému úmrtí kapitána Fiorentiny Davide Astoriho byl odložen. Diváci i aktéři utkání uctili památku obránce, který zemřel ve spánku v 31 letech na zástavu srdce, ve třinácté minutě podle hráčova čísla.

Fiorentina od nešťastné události jen vítězí, což potvrdila díky gólům Jordana Veretouta z penalty a Giovanniho Simeoneho. Pro svěřence kouče Stefana Pioliho to byla pátá výhra v řadě, po níž jim patří osmé místo v tabulce. Udine, které prohrálo stejným poměrem v sobotu s Bergamem, kleslo vinou černé série už na třinácté místo.

Díky gólům z konce zápasů dnes slavily vítězství oba janovské týmy. Sampdoria po třech porážkách za sebou vyhrála v Bergamu 2:1 trefou Duvana Zapaty z 84. minuty. FC Janov zajistil stejné vítězství nad Cagliari v 90. minutě Iuri Medeiros krásnou střelou z dálky.

Italská fotbalová liga - 27. kolo:

Bergamo - Sampdoria Janov 1:2 (67. Toloi - 43. Caprari, 84. Zapata), FC Janov - Cagliari 2:1 (53. Lapadula, 90. Medeiros - 62. Barella), Udine - Fiorentina 0:2 (29. Veretout z pen., 71. Simeone).

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy