Liga mistrů UEFA

Baník se po výhře nad Slováckem 3:2 posunul do čela

Ostrava - Domácí Baník Ostrava se po dnešním souboji 24. kola fotbalové Gambrinus ligy se Slováckem alespoň do pondělí protáhnul do čela tabulky. Přeskočil tak o bod Spartu, která v druhém plánovaném pražském derby tohoto kola přivítá v pondělí odvěkého rivala ze Slavie. Ostrava po poločase vedla nad Slováckem 2:1, kdy brankami Nevese a Varadiho musela obracet nepříznivý vývoj zápasu, který zapříčinil brzký gól slováckého Kuncla. V druhém poločase sice nejprve srovnal Fujerik, o vítězství domácích ale o devět minut později rozhodl Neuwirth. Další zápasy 24. kola jsou na programu zítra. Pondělní derby Sparty se Slavií můžete sledovat od 17:30 na ČT2 nebo na webu ČT24. Více informací o fotbalové Gambrinus lize najdete na serveru fotbalzive.cz.