Je nám líto, video expirovalo.
Následuje
FC Zbrojovka Brno - FK Dukla Praha

Anglický reprezentant Joe Cole se upíše na čtyři roky Liverpoolu

Liverpool - Anglický fotbalový reprezentant Joe Cole se dohodl na čtyřleté smlouvě s Liverpoolem. Osmadvacetiletý účastník mistrovství světa v Jihoafrické republice je první posilou, kterou si na Anfield Road přivedl nový trenér Roy Hodgson. Liverpool uvedl, že kontrakt vstoupí oficiálně v platnost, až Cole absolvuje lékařskou prohlídku. K tomu by mělo dojít během 48 hodin.

Ofenzivní záložník Cole skončil těsně před začátkem MS v Chelsea, kde působil sedm let a získal s ní tři mistrovské tituly. V minulé sezoně nastoupil kvůli zranění kolena v základní sestavě pouze ve 14 zápasech Premier League, ovšem stihl se uzdravit do začátku šampionátu. V JAR dostal nicméně příležitost jen ve dvou duelech jako náhradník, Anglie navíc vypadla už v osmifinále.

Cole, který před působením v Chelsea hrál za jiný londýnský klub West Ham, má na kontě 56 reprezentačních zápasů a deset vstřelených gólů. V Liverpoolu by mohl vyplnit mezeru po Izraelci Jossim Benajunovi, jenž před dvěma týdny zamířil opačným směrem do Chelsea.

Zdroj
ČTK

Hlavní zprávy